Przejdź do treści

Tax Free

O NAS

Współpraca z TAX FREE to dodatkowe korzyści:

DSC_5105

redukcja kosztów nawet do 60% dzięki powierzeniu nam (księgowi), jako firmie zewnętrznej, obsługi księgowej (outsourcing usług)

najwyższa jakość usług księgowych przy zachowaniu konkurencyjnych cen

dyskrecja i tajemnica zawodowa

atrakcyjne promocje dla nowych klientów

pełna dyspozycja czasowa i indywidualne podejście do każdego klienta

Nasi menadżerowie prowadzą działalność w zakresie usług księgowych od 1997 roku. Zarządzali firmami działającymi w branżach transportowej, magazynowo – logistycznej, spożywczej i księgarskiej, zatrudniających setki pracowników, od 1997 roku jednocześnie zajmując się doradztwem w zakresie zarządzania podmiotami gospodarczymi.

Przeprowadziliśmy ponad 15 projektów unijnych w ramach programu SPORZL. ZPORR, POKL. W trakcie realizacji większość projektów kontrolowana była przez instytucje pośredniczące, NIK oraz UKS z pozytywnymi protokołami pokontrolnymi.

 

Często nasi Klienci współpracują z nami od początku swojej działalności, rozwijają swoje firmy i otwierają kolejne, których księgowość powierzają nam. Znamy naszych wszystkich Klientów osobiście. Potrafimy szukać rozwiązań w najtrudniejszych sytuacjach, rozwiązując powstałe problemy i zapobiegać powstawaniu nowych. Doradzamy jak – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – zoptymalizować zobowiązania podatkowe, oraz zyskać czas na zdobycie środków na ich zapłatę.

TAX FREE Sp. z o.o. posiada aktualną polisę odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczonych usług.

Posiadamy licencję Ministra Finansów na wykonywanie usług w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

DSC_5117

Podcast "Marketing w biurze rachunkowym"